Nike Kobe

Filters

Sorteren op:

54 producten

Nike Kobe 8 Protro Venice Beach (2024) – sneakers, blauw
Nike Kobe 8 Protro Venice Beach (2024)
MET CODE −10 % CODE PIKADAYSvanaf €277,16 zonder code vanaf €307,95
Nike Kobe 6 Protro Reverse Grinch – sneakers, rood
Nike Kobe 6 Protro Reverse Grinch
MET CODE −10 % CODE PIKADAYS€462,56 zonder code €513,95
Nike Kobe 4 Protro Gift of Mamba – sneakers, zwart
Nike Kobe 4 Protro Gift of Mamba
MET CODE −10 % CODE PIKADAYSvanaf €314,96 zonder code vanaf €349,95
Nike Kobe 8 Protro What The Kobe 2025 – schoenen, blauw
Nike Kobe 8 Protro What The Kobe 2025
MET CODE −10 % CODE PIKADAYS€332,96 zonder code €369,95
Nike Kobe 8 Protro Mambacita – sneakers, wit
Nike Kobe 8 Protro Mambacita
MET CODE −20 % CODE PIKADAYS20Avanaf €263,16 zonder code vanaf €328,95
Nike Kobe 6 Protro 3D-Hollywood – blauw
Nike Kobe 6 Protro 3D-Hollywood
MET CODE −10 % CODE PIKADAYSvanaf €306,86 zonder code vanaf €340,95
Nike Zoom Kobe 6 Protro All Star Sail – schoenen, wit
Nike Zoom Kobe 6 Protro All Star Sail
MET CODE −10 % CODE PIKADAYS€443,66 zonder code €492,95
48H
Nike Kobe 6 Protro Total Orange – schoenen, oranje
Nike Kobe 6 Protro Total Orange
MET CODE −20 % CODE PIKADAYS20€213,56 zonder code €266,95
Nike Air Force 1 Low Protro Kobe Bryant Linen – sneakers, beige
Nike Air Force 1 Low Protro Kobe Bryant Linen
MET CODE −10 % CODE PIKADAYSvanaf €125,96 zonder code vanaf €139,95
Nike Zoom Kobe 4 Protro Gold Medal 2024 – schoenen, oranje
Nike Zoom Kobe 4 Protro Gold Medal 2024
MET CODE −10 % CODE PIKADAYSvanaf €332,96 zonder code vanaf €369,95
Nike Zoom Kobe 5 Protro X-Ray – schoenen, blauw
Nike Zoom Kobe 5 Protro X-Ray
MET CODE −10 % CODE PIKADAYSvanaf €406,76 zonder code vanaf €451,95
Nike Kobe 8 Protro Court Purple – sneakers, blauw
Nike Kobe 8 Protro Court Purple
MET CODE −10 % CODE PIKADAYSvanaf €277,16 zonder code vanaf €307,95
Nike Kobe 8 Protro Radiant Emerald – sneakers, blauw
Nike Kobe 8 Protro Radiant Emerald
MET CODE −10 % CODE PIKADAYSvanaf €332,96 zonder code vanaf €369,95
Nike Kobe 9 Elite Low Protro Perspective – schoenen, blauw
Nike Kobe 9 Elite Low Protro Perspective
MET CODE −10 % CODE PIKADAYS€218,66 zonder code €242,95
Nike Kobe 8 Protro Year of the Horse 2026 – schoenen, rood
Nike Kobe 8 Protro Year of the Horse 2026
MET CODE −10 % CODE PIKADAYS€340,16 zonder code €377,95
Nike Kobe 3 Low Protro Mambacita – sneakers, zwart
Nike Kobe 3 Low Protro Mambacita
MET CODE −10 % CODE PIKADAYS€229,46 zonder code €254,95
Nike Kobe 3 Protro Christmas – sneakers, blauw
Nike Kobe 3 Protro Christmas
MET CODE −10 % CODE PIKADAYS€203,36 zonder code €225,95
Nike Kobe 9 EM Protro TB Wolf Grey – sneakers, wit
Nike Kobe 9 EM Protro TB Wolf Grey
MET CODE −10 % CODE PIKADAYS€199,76 zonder code €221,95
Nike Air Force 1 Low Kobe Bryant Forever Black – sneakers, zwart
Nike Air Force 1 Low Kobe Bryant Forever Black
MET CODE −10 % CODE PIKADAYS€177,26 zonder code €196,95
Nike Kobe 9 EM Low Protro Light Silver Steam – sneakers, zilver
Nike Kobe 9 EM Low Protro Light Silver Steam
MET CODE −10 % CODE PIKADAYS€199,76 zonder code €221,95
Nike Kobe 9 EM Protro TB University Red – sneakers, rood
Nike Kobe 9 EM Protro TB University Red
MET CODE −10 % CODE PIKADAYS€206,96 zonder code €229,95
Kobe Bryant x Nike Air Force 1 Low Summit White Daybreak – sneakers, wit
Kobe Bryant x Nike Air Force 1 Low Summit White Daybreak
MET CODE −10 % CODE PIKADAYS€148,46 zonder code €164,95
Nike Kobe 11 Protro Low Mamba Day – sneakers, bruin
Nike Kobe 11 Protro Low Mamba Day
MET CODE −10 % CODE PIKADAYS€281,66 zonder code €312,95
Nike Kobe 9 EM Low Protro TB Black University Gold – sneakers, zwart
Nike Kobe 9 EM Low Protro TB Black University Gold
MET CODE −10 % CODE PIKADAYS€199,76 zonder code €221,95
Kobe Bryant x Nike Air Force 1 Low Twine – sneakers, oranje
Kobe Bryant x Nike Air Force 1 Low Twine
MET CODE −10 % CODE PIKADAYS€170,06 zonder code €188,95
Nike Air Force 1 Low Kobe Bryant Forever Cool Grey – sneakers, grijs
Nike Air Force 1 Low Kobe Bryant Forever Cool Grey
MET CODE −10 % CODE PIKADAYS€173,66 zonder code €192,95
Nike Zoom Kobe 3 Protro Halo – schoenen, wit
Nike Zoom Kobe 3 Protro Halo
MET CODE −10 % CODE PIKADAYS€166,46 zonder code €184,95
Nike Kobe 8 Protro Mambacurial – sneakers, roze
Nike Kobe 8 Protro Mambacurial
MET CODE −10 % CODE PIKADAYSvanaf €266,36 zonder code vanaf €295,95
Nike Zoom Kobe 1 Protro City of Champions – sneakers, blauw
Nike Zoom Kobe 1 Protro City of Champions
MET CODE −10 % CODE PIKADAYS€148,46 zonder code €164,95
Nike Kobe 9 Elite GS Christmas 2024 – schoenen, rood
Nike Kobe 9 Elite GS Christmas 2024
MET CODE −10 % CODE PIKADAYS€177,26 zonder code €196,95
Nike Kobe 8 Year of the Horse (2026) (GS) – sneakers, rood
Nike Kobe 8 Year of the Horse (2026) (GS)
MET CODE −10 % CODE PIKADAYS€148,46 zonder code €164,95
Nike Kobe 9 Elite GS What The Kobe 2025 – sneakers, roze
Nike Kobe 9 Elite GS What The Kobe 2025
MET CODE −10 % CODE PIKADAYS€118,76 zonder code €131,95
Nike Kobe 9 Elite Low EM Protro WNBA – sneakers, oranje
Nike Kobe 9 Elite Low EM Protro WNBA
MET CODE −10 % CODE PIKADAYS€199,76 zonder code €221,95
FC Barcelona x Nike Kobe 3 Low Protro Black Gold Metallic – sneakers, zilver
FC Barcelona x Nike Kobe 3 Low Protro Black Gold Metallic
MET CODE −10 % CODE PIKADAYS€236,66 zonder code €262,95
Nike Kobe 9 Low EM China 2025 – sneakers, rood
Nike Kobe 9 Low EM China 2025
MET CODE −10 % CODE PIKADAYS€218,66 zonder code €242,95
Nike Air Force 1 Low Kobe Bryant Forever Lower Merion Home – sneakers, wit
Nike Air Force 1 Low Kobe Bryant Forever Lower Merion Home
MET CODE −10 % CODE PIKADAYS€159,26 zonder code €176,95
Nike Kobe Air Force 1 Low Steam Summit White – sneakers, grijs
Nike Kobe Air Force 1 Low Steam Summit White
MET CODE −10 % CODE PIKADAYS€140,36 zonder code €155,95
Kobe Bryant x Nike Air Force 1 Low Cargo Khaki – sneakers, groen
Kobe Bryant x Nike Air Force 1 Low Cargo Khaki
MET CODE −10 % CODE PIKADAYS€159,26 zonder code €176,95
Kobe Bryant x Nike Air Force 1 Low Lower Merion – sneakers, rood
Kobe Bryant x Nike Air Force 1 Low Lower Merion
MET CODE −10 % CODE PIKADAYS€159,26 zonder code €176,95
Kobe Bryant x Nike Dunk Low Protro Draft Day – sneakers, paars
Kobe Bryant x Nike Dunk Low Protro Draft Day
MET CODE −10 % CODE PIKADAYS€170,06 zonder code €188,95
Kobe Bryant x Nike Air Force 1 Low Protro Dodgers – sneakers, wit
Kobe Bryant x Nike Air Force 1 Low Protro Dodgers
MET CODE −10 % CODE PIKADAYS€170,06 zonder code €188,95
Nike Kobe 11 Elite Low Protro Fade To Black 2026 – sneakers, zwart
Nike Kobe 11 Elite Low Protro Fade To Black 2026
MET CODE −10 % CODE PIKADAYSvanaf €310,46 zonder code vanaf €344,95
Nike Air Force 1 Low Protro Kobe Bryant Lenticular – sneakers, wit
Nike Air Force 1 Low Protro Kobe Bryant Lenticular
MET CODE −10 % CODE PIKADAYSvanaf €170,06 zonder code vanaf €188,95
Nike Zoom Kobe 5 Protro Dodgers – sneakers, blauw
Nike Zoom Kobe 5 Protro Dodgers
MET CODE −10 % CODE PIKADAYS€325,76 zonder code €361,95
Nike Kobe Bryant x Air Force 1 Low Protro City Of Champions – sneakers, blauw
Nike Kobe Bryant x Air Force 1 Low Protro City Of Champions
MET CODE −10 % CODE PIKADAYSvanaf €199,76 zonder code vanaf €221,95
Nike Zoom Kobe 6 Protro GS 3D All-Star – schoenen, zwart
Nike Zoom Kobe 6 Protro GS 3D All-Star
MET CODE −10 % CODE PIKADAYSvanaf €222,26 zonder code vanaf €246,95
Nike Zoom Kobe 5 Protro GS Year of the Mamba - Eggplant – schoenen, bruin
Nike Zoom Kobe 5 Protro GS Year of the Mamba - Eggplant
MET CODE −10 % CODE PIKADAYS€185,36 zonder code €205,95
Nike Kobe 9 Elite Low Protro Moonwalker – schoenen, paars
Nike Kobe 9 Elite Low Protro Moonwalker
MET CODE −10 % CODE PIKADAYS€351,86 zonder code €390,95